OGRODNICY SGGW

nasze sprawy studenckie


#1 2008-10-20 12:04:31

Jolanta_Soszynska

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 40
Punktów :   

POWITANIE

Witajcie ogrodnicy
Mam nadzieję, że lepiej się poznamy dzięki tej stronie. Bardzo proszę o logowanie się imieniem i nazwiskiem, co ułatwi nam wspólne kontakty.
Jeśli ktoś ma lub będzie miał istotne informacje w sprawie np zmiany planu lub innych proszony jest o założenie wątku w ogłoszeniach.
Proszę też o zamieszczanie przydatnych linków pomocnych w naszej trudnej nauce. Ja sama postaram się zamieścić coś ciekawego z dendrologii (jeśli uda mi się odnaleźć stronkę, którą kiedyś oglądałam przypadkowo.

pozdrawiam

PS a może jakieś spotkanko integracyjne

Offline

 

#2 2008-10-21 11:25:17

Nata

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: POWITANIE

hej. niestety za pozno przeczytalam ten watek i zalogowalam sie tylko swoim 'pseudonimem' z lat liceum
super, ze jest to forum, latwiej bedzie znalezc potrzebne dla nas informacje, niz przekopywac maile czy grono.
jestem Natalia Drzyzga z gr 1.
rowniez licze ze ustawimy sie do jakiejs knajpy czy klubu na integracje, zeby blizej poznac kolegow z innych grup
tu sa moje dane kontaktowe:
gg: 7028119
mail: haushinka89@interia.pl

a tak z innej beczki, co z wyborem przewodniczacego, czyli tzw starosty roku o ile sie nie myle? czy ktos jest w ogole chetny?


hmmm, mam nadzieję, że ktoś się zgłosi. Może nawet będzie tak wielu chętnych, że będziemy robić wybory

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radioalfa.pun.pl www.tibia33.pun.pl www.sggw07nz.pun.pl www.kzk.pun.pl www.shitpower.pun.pl